اخبــــــار برگـــزیده
دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برگزار نمود
امام جمعه نوشهر : راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان نوعی جهاد است


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) بمانند اقشار مختلف مردم در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان شرکت نمودند و پس از آن در نماز جمعه شهرستان که به امامت حجت‌الاسلام محمود مشایخ ایراد گردیدحضور پر شور داشتند  . امام جمعهنوشهر   در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که پس از راهپیمایی روز قدس برگزار شد افزود: 68 سال از اشغال رسمی فلسطین می‌گذرد و انقلاب اسلامی ایران بیش از هر چیزی به احیای مبارزه با سلطه‌گری صهیونیست‌ها کمک کرده است.
تأکید امام خمینی (ره)بر آزادی قدس شریف بود و  حمایت ایران اسلامی از فلسطین موجب افزایش اعتماد به نفس و مسؤولیت‌پذیری مردم این کشور و تقویت گروه‌های جهادی در برابر گروه‌های سازشکار شده است
وی یادآور شد: دولت‌های عربی از جمله دولت مصر در زمان جمال عبدالناصر چند بار با اسرائیل جنگیدند ولی نه تنها موفق نشدند بلکه سرزمین‌های جدیدی نیز به دست رژیم صهیونیستی اشغال شد. 
ایشان در ادامه اظهار داشت : اشغال فلسطین، ماهیت حقیقی برخی دولت‌ها از جمله عربستان را نشان داد و همچنین دروغین بودن حقوق بشر آمریکایی را بیش از پیش آشکار کرد.

 
امتیاز دهی