اخبــــــار برگـــزیده
امیر دریادار دوم سید مهدی حسینی :فرماندهان باید به این نظر و عقیده برسند که اگر دغدغه ی فرهنگی داشته باشند اثرات آن در فعالیتهای عملیاتی نیزاثرات مثبت خود رانمایان خواهد داد .
در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) برگزار گردید


صبح امروز بازرسین اداره عقیدتی سیاسی نداجا به سرپرستی حجت الاسلام و المسلمین سعادت نیا در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر حضور به هم رساندند.درابتدای مراسم رئیس عقیدتی سیاسی این دانشگاه حجت الاسلام محمد تقی حجازی ضمن خیرمقدم به میهمانان گزارشی از عملکردقرآنی ، فرهنگی ، آموزشی و ماموریتهای محوله به مجموعه عقیدتی سیاسی دانشگاه  ارائه نمود. پس از آن حجت الاسلام  و المسلمین سعادت نیا ریاست گروه بازرسین ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان عقیدتی سیاسی به ایراد سخنرانی پرداخته وهدف از بازرسی را در درجه اول انتقال تجربه و سپس ارائه راهکارهای مناسب برای تقویت فعالیتهای صورت گرفته برشمردند  .

پس این نشست ،جلسه شور ستادی به ریاست امیر دریادار دوم سید مهدی حسینی و معاونتهای اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی و رییس و مسئولین شعبات عقیدتی سیاسی  دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر برگزار گردید . امیر دریادار دوم حسینی ضمن ابلاغ سلام و خسته نباشید ریاست اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی راهبردی حجت الاسلام روشندل اظهار داشتند :

اگر فعالیتهای فرهنگی و دینی این دانشگاه خوب و اثر بخش باشد می تواند دانشجویان این دانشگاه بعنوان نمایندگان فرهنگی و دینی در یگانهای آتی عمل نمایند . و فرهنگ دینی را در نیرو نهادینه تر کنند .ایشان افزودند : کار فرهنگی هم زمانبر هست و هم هزینه زیادی را می طلبد . برای انجام بهتر این کار نیاز هست که فرمانده یگانها،خود دغدغه ی فرهنگی داشته باشند . فرماندهان باید به این نظر و عقیده برسند که اگر دغدغه ی فرهنگی داشته باشند اثرات آن در فعالیتهای عملیاتی نیزاثرات مثبت خود رانمایان  خواهد داد .

در این نشست مسئولین قسمتها و معاونتها  نسبت به تبادل نظر و بررسی نقاط ضعف و قوت نظرات خود را ارائه و نسبت به تهیه راهکارهای مناسب، نسبت به ارتقاء وضع موجود، تصمیمات مقتضی اتخاذ شد .


 
امتیاز دهی